Burgazada Günlük Kiralık Evler – Daireler – Odalar

burgazada

İstanbul Adalar günlük kiralık daire rehberinden, Burgazada kiralık oda fiyatları, kiralık ev veya ev arkadaşı danışmanlık hizmeti sunan emlakçıların adresleri, telefon numaraları ve eklenmiş diğer bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz. Burgazadada aylık veya haftalık ev, daire, apart ve oda gibi bilgiler de aşağıda yer almaktadır.

BURGAZADA GÜNLÜK KİRALIK LİSTESİ

Burgazada Emlak
Adresi: Sait Faik Abasıyanık Müzesi Arkası – Burgazada
Telefon numarası:

Burgazada Kiralık Müstakil Villa
Adresi:
Telefon numarası:

Burgazada’da nerede kalınır? Alternatif olarak Burgazada civarındaki otel ve pansiyonlara bakabilirsiniz.
Burgazada’ya komşu adalar: Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Sedef Adası
Burgazada mahalleleri ve semtleri: İskele, Madam Martha, Sait Faik Abasıyanık
Burgazada nerede – nasıl gidilir? Prens Adaları’nın üçüncü en büyük adasıdır. Yalnızca adalar vapuru ile ulaşım sağlanabilir. Burası, İstanbul’un en yoğun üçüncü adasıdır. Burgazada faytonları kaldırılmış olup bunun yerine elektrikli araçlar ile ada içi ulaşım sağlanmaktadır.
Madam Martha Koyu civarındaki oteller yakın pansiyonlar için yine bu adaya bakabilirsiniz. Madam Marta Sahili bu adada yer aldığı için, Madam Martha yakınındaki otel ve pansiyonlar için bu ilçenin özellikle Koy semtini tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

** Burgazadada günlük, haftalık ve aylık kiralık ev ve stüdyo daire için sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir