Beşiktaş Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

beşiktaş öğretmenevi

İstanbul Avrupa Yakası öğretmenevleri rehberinden Beşiktaş öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Beşiktaş öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

BEŞİKTAŞ ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adresi: Türkali Mah. Uzuncaova Cad. No: 111 Beşiktaş – İstanbul
Telefonu: 0212.236 4988
Nasıl gidilir? Bu öğretmenevi Beşiktaş’ın merkezi konumundadır. Beşiktaş Çarşı’dan geçen herhangi bir İETT otobüsü veya minibüs – dolmuş ile ulaşım sağlama imkanı olduğu gibi Bağcılar – Kabataş tramvayı ile Kabataş istasyonunda indikten sonra (her ne kadar yürüme mesafesi kadar yakın olmasa da) yürüyebilirsiniz.
Harita:
Ücret tarifesi: Beşiktaş Öğretmenevi fiyat listesi her yıl güncellenmektedir. 2021 fiyatları için tesisle iletişim kurmanız gereklidir.
Yer ayırtma: Web sitesi üzerinden yapılamamaktadır. Telefon ile yapılabilmekte olup, Beşiktaş Öğretmenevi rezervasyon konusunda sınırlıdır zira bu tesis, Türkiye’nin en yoğun öğretmenevlerindendir.
Beşiktaş Öğretmenevi Lokali hakkında diğer bilgiler: Beşiktaş’taki tek öğretmenevi burasıdır. MEB Ortaköy Öğretmenevi, Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde yer almakta olup, Beşiktaş – Ortaköy semtinde öğretmenevi mevcut değildir.

BEŞİKTAŞ’TAKİ PANSİYON VE OTELLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

** MEB Beşiktaş öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir