Üsküdar DSİ Misafirhanesi Adresi – Telefonu – Fiyatı

devlet su işleri

İstanbul Anadolu Yakası misafirhaneleri rehberinden Devlet Su İşleri Üsküdar Misafirhanesi  konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz DSİ Üsküdar konukevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

ÜSKÜDAR DSİ MİSAFİRHANESİ NEREDE?

Adresi: DSİ Sosyal Tesisleri – Libadiye Cad. No: 54 Küçükçamlıca – Üsküdar
Telefonu: 0216.325 6320
Harita:
Nasıl gidilir? Bu misafirhane, İstanbul Anadolu Yakası, Üsküdar ilçesi Çamlıca semtinde bulunmaktadır. Libadiye Caddesi’nden geçen İETT otobüsleri ve minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilir.

Hakkında bilgi: Bu misafirhanenin tam adı, Çamlıca DSİ 14. Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri olup 300 ve 25 kişilik olmak üzere iki konferans salonu, toplam 54 odalıdır. Oda ücretleri içerisinde kahvaltı fiyatı dahildir. Ancak öğle yemeği, akşam yemeği ve diğer yiyecek ile içecekler ekstra ücrete tabiidir. Aracı ile gelmek isteyenler için otopark imkanı mevcuttur. DSİ kartı olanlar yararlanabileceği gibi, kamu personeli de yararlanabilmektedir. DSİ kartı nasıl çıkartılır öğrenmek için DSİ İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na ulaşmanız gerekir.

** DSİ Üsküdar misafirhane hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir