Beylerbeyi Polis Evi Adresi – Telefonu – Fiyatı

beylerbeyi polis evi

İstanbul Anadolu Yakası polisevleri rehberinden Üsküdar Beylerbeyi Polis Evi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Beylerbeyi Polisevi iletişim ve ulaşım bilgileri aşağıda yer almaktadır.

BEYLERBEYİ POLİS EVİ NEREDE?

Adres: İskele Cad. İdmancı Sok. Beylerbeyi – Üsküdar
Telefon Numarası: 0216.321 0656
Harita:
Nasıl gidilir? Beylerbeyi’nden geçen İETT otobüsleri ile Üsküdar – Beylerbeyi minibüsleri ve dolmuşları ile ayrıca Beylerbeyi Vapur İskelesi’nden geçen vapurlar ile ulaşabilirsiniz. Ancak Beylerbeyi vapur seferleri oldukça azdır.
Hakkında bilgi: Restoran ve kafeteryası mevcut olup aynı zamanda deniz kenarı konaklama tesisidir. Beylerbeyi Polis Evi düğün fiyatları ve düğün başvurusu randevu ücretleri için ayrıca bilgi almanız gerekmektedir. İstanbul’da Deniz kenarı oteller ve İstanbul’da deniz manzaralı oteller kategorisinde bulunmaktadır. Daha önceleri Sabancı Vakfı’na ait olan bu tesis daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne devredilmiş olup Sabancı Polisevi olarak da bilinmektedir. Beylerbeyi Polis Evi oda fiyatları tek kişilik ve çift kişilik oda ücretleri olarak değişmektedir. Yemek fiyatları ise restoran menüsü olup, alakart menü de vardır. Ancak fiyatlar sürekli değişmektedir. Bu nedenle güncel fiyat listesi bilinmemektedir.

** İstanbul Emniyet Müdürlüğü Beylerbeyi Polis Evi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir