Beyoğlu Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

beyoğlu öğretmenevi

İstanbul Avrupa Yakası öğretmenevleri rehberinden Beyoğlu öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Beyoğlu öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

BEYOĞLU ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adres: Meşrutiyet Cad. No: 58 Tepebaşı – Beyoğlu
Telefon Numarası: 0212.252 4343
Harita:
Nasıl gidilir: Bu öğretmenevi Taksim’e yakın bir konumdadır. Metro, tramvay, İETT otobüsleri, vapur ve finüküler ile ulaşım sağlanabilir.
Hakkında bilgi: Bu öğretmenevi, konumu itibariyle İstanbul’un en turistik ilçesinde olduğundan, oldukça yoğundur. Bu nedenle rezervasyon için en az birkaç ay önce arama yapmanız gerekir.  Beyoğlu Öğretmenevi düğün salonu fiyatları ve ücretleri için kurumla irtibata geçebilirsiniz. Beyoğlu öğretmenevi restoran ve kafeteryası mevcut olup deniz manzaralıdır. 2021 günlük oda ve gecelik kalma fiyatları tek kişilik oda için 250 TL’dir. Tek kişilik ve çift kişilik odalar vardır. 3 yaşından küçükler ücretsizdir. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma yapılabilmektedir.

Not: Kabataş Öğretmenevi ve Taksim Öğretmenevi adında sosyal medya ve internette yer alan öğretmenevlerinden kasıt Beyoğlu Öğretmenevi’dir. Zira Kabataş ve Taksim’de öğretmenevi bulunmamakta olup, Kabataş ve Taksim’e en yakın öğretmenevi bu öğretmenevidir. Deniz manzaralı öğretmenevleri kategorisinde yer alır.

Beyoğlu’nda bulunan diğer otel ve pansiyonlar için buraya tıklayınız.

** MEB Beyoğlu öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir