Büyükçekmece Günlük Kiralık Evler – Daireler – Odalar

büyükçekmece

İstanbul Avrupa Yakası günlük kiralık daire rehberinden, Büyükçekmece kiralık oda fiyatları, kiralık ev veya ev arkadaşı danışmanlık hizmeti sunan emlakçıların adresleri, telefon numaraları ve eklenmiş diğer bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz. Büyükçemecede aylık veya haftalık ev, daire, apart ve oda gibi bilgiler de aşağıda yer almaktadır.

BÜYÜKÇEKMECE EMLAKÇI LİSTESİ

Park House Emlak
Adres: Pınartepe Mah. Adnan Kahveci Bulvarı. Uçurtma Sok. – B. Çekmece
Telefonu:

Atlas Gayrimenkul
Adres:
Telefonu:

Karaduman Emlak Danışmanlık
Adres: Londra Asfaltı Üzeri. Shell Benzin İstasyonu Yanı. Kumburgaz – B. Çekmece
Telefonu:

Kumburgaz Günlük Kiralık Daire
Adresi: Günlük Kiralık Villalar. Kumburgaz Sahili. Kumburgaz – Büyükçekmece
Telefonu:

Büyükçekmece’de nerede kalınır? Alternatif olarak Başakşehir civarındaki otel ve pansiyonlara bakabilirsiniz.
Büyükçekmece’ye komşu ilçeler: Beylikdüzü, Çatalca, Esenyurt, Arnavutköy
Büyükçekmece mahalleleri ve semtleri: Alkent 2000, Kumburgaz, Çakmaklı, Pınartepe, Güzelce, Yenimahalle, Ulus, Mimarsinan, Celaliye, Türkoba, Kamiloba, Ekinoba, Sinanoba, Muratçeşme, Karaağaç, Dizdariye, Ahmediye, Atatürk mahallesi
Büyükçekmece nerede – nasıl gidilir? İstanbul Avrupa Yakası’nın uzak ilçelerindendir. Metrobüs, İETT otobüsleri ve Büyükçekmece dolmuşları – minibüsleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Burası, İstanbul’un uzak sayılabilecek ilçelerinden biridir.
Kumburgaz civarındaki günlük kiralık evler ve villalar için yine bu ilçeye bakabilirsiniz. Kumburgaz Tatil Köyü bu ilçede yer aldığı için, Kumburgaz yakınındaki otel ve pansiyonlar için bu ilçeyi tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

** Büyükçekmecede günlük, haftalık ve aylık kiralık ev ve stüdyo daire için sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir