Çatalca Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

çatalca öğretmenevi

İstanbul Avrupa Yakası öğretmenevleri rehberinden Çatalca öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Çatalca öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

ÇATALCA ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adres: Ferhatpaşa Mah. Ferhatpaşa Cad. – Çatalca
Telefon Numarası: 0212.789 2189
Harita:
Nasıl gidilir: Çatalca Öğretmenevine ulaşım tavsiyesi olarak metrobüs yararlı olacaktır. Metrobüse binerek Beylikdüzü durağında inip, Çatalca otobüslerine binilerek ulaşım sağlanabilir.
Hakkında bilgi: Bu öğretmenevinin tam adı T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI – İSTANBUL – Çatalca Öğretmenevi’dir. Düğün salonu fiyatları ve nikah salonu ücretleri hakkında öğretmeneviyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu tesiste hamam, fitness, sauna, 24 saat sağlık hizmeti, açık bahçe, kafeterya, okuma salonu, berber ve kuaför ve toplantı salonu hizmetlerinden bazıları verilmemektedir. Ancak çay bahçesi mevcuttur. Çift kişilij ve tek kişilik oda ücretleri ile öğretmenevi rezervasyon fiyatları hakkında bilgi almak için telefonla ulaşım sağlayabilirsiniz.

** MEB Çatalca öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir